یکشنبه 4 آبان 1399   19:25:15
1399/7/2 چهارشنبه شبكه اطلاع رساني نفت و انرژي (شانا): تحقق ۹۹ درصدی برداشت تکلیفی گاز از پارس جنوبی شبكه اطلاع رساني نفت و انرژي (شانا): تحقق ۹۹ درصدی برداشت تکلیفی گاز از پارس جنوبی معاون عملیات و پشتیبانی شرکت نفت و گاز پارس از تحقق ۹۹ درصدی برداشت گاز از میدان مشترک پارس جنوبی براساس برنامه تکلیفی وزارت نفت خبر داد.

تحقق ۹۹ درصدی برداشت تکلیفی گاز از پارس جنوبی

تحقق ۹۹ درصدی برداشت تکلیفی گاز از پارس جنوبی

معاون عملیات و پشتیبانی شرکت نفت و گاز پارس از تحقق ۹۹ درصدی برداشت گاز از میدان مشترک پارس جنوبی براساس برنامه تکلیفی وزارت نفت خبر داد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت نفت و گاز پارس، یحیی رشیدی با اشاره به سهم بیش از ۷۰ درصدی این شرکت در برداشت و تأمین گاز مورد نیاز کشور در بخش‌های مختلف خانگی، صنایع، نیروگاه‌ها و... اظهار کرد: بازده کاری عملیات تولید در پنج ماه نخست امسال ۹۵ درصد بوده است.

وی در نشست بررسی عملکرد تولید گاز در پنج‌ ماه نخست امسال و پیش‌بینی تولید از چاه‌های میدان مشترک پارس جنوبی در نیمه دوم سال ۱۳۹۹ و نیمه اول سال ۱۴۰۰ مشکلات و محدودیت‌های عملیاتی در ۶ ماهه گذشته را مربوط به بخش پایین‌دستی و پالایشگاه‌های گازی پارس جنوبی در دریافت گاز عنوان و بر ضرورت برنامه‌ریزی در سطح کلان شرکت ملی نفت و شرکت ملی گاز برای هماهنگی بیشتر با مجریان و مدیران پالایشگاه‌های گازی پارس جنوبی تأکید کرد.

نسخه قابل چاپ