چهارشنبه 14 خرداد 1399   02:21:14
شبكه اطلاع رساني نفت و انرژي (شانا): بورس انرژی ایران امروز شاهد عرضه ۷۰۰ هزار تن فرآورده هیدروکربوری خواهد بود.شبكه اطلاع رساني نفت و انرژي (شانا): بورس انرژی ایران امروز شاهد عرضه ۷۰۰ هزار تن فرآورده هیدروکربوری خواهد بود.
بورس انرژی ایران امروز شاهد عرضه ۷۰۰ هزار تن فرآورده هیدروکربوری خواهد بود.

شبكه اطلاع رساني نفت و انرژي (شانا): ترامپ در رویای توقف خرید نفت از عربستانشبكه اطلاع رساني نفت و انرژي (شانا): ترامپ در رویای توقف خرید نفت از عربستان
رئیس‌جمهوری آمریکا اعلام کرد: با توجه به اینکه ایالات متحده هم‌اکنون از تولیدکنندگان بزرگ نفت به شمار می‌آید، ما در حال بررسی توقف واردات نفت از عربستان هستیم.

شبكه اطلاع رساني نفت و انرژي (شانا): منابع حاصل از هدفمندی یارانه‌ها به خزانه واریز شده است.شبكه اطلاع رساني نفت و انرژي (شانا): منابع حاصل از هدفمندی یارانه‌ها به خزانه واریز شده است.
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران طی جوابیه‌ای در پاسخ به خبر خبرگزاری فارس با موضوع «وزارت نفت بخشی از درآمد صادرات فرآورده‌ها را به سازمان هدفمندی نداد» اعلام کرد: تمامی منابع حاصل از هدفمندی یارانه‌ها و صادرات فرآورده به‌طور کامل به خزانه واریز شده است.

شبكه اطلاع رساني نفت و انرژي (شانا): برنامه آمریکا برای افزایش حجم ذخیره‌سازی‌های راهبردی نفتشبكه اطلاع رساني نفت و انرژي (شانا): برنامه آمریکا برای افزایش حجم ذخیره‌سازی‌های راهبردی نفت
رئیس‌جمهوری آمریکا از برنامه این کشور برای افزودن ۷۵ میلیون بشکه به ظرفیت ذخیره‌سازی‌های راهبردی نفت خام این کشور خبر داد.

شبكه اطلاع رساني نفت و انرژي (شانا): عربستان کاهش تولید پیش از موعد توافق اوپک پلاس را بررسی می‌کند.شبكه اطلاع رساني نفت و انرژي (شانا): عربستان کاهش تولید پیش از موعد توافق اوپک پلاس را بررسی می‌کند.
ادامه روند کاهشی قیمت نفت سبب شد سعودی‌ها گزینه کاهش تولید پیش از موعد توافق کشورهای عضو و غیرعضو موسوم به اوپک پلاس را بررسی کنند.

شبكه اطلاع رساني نفت و انرژي (شانا): سال ۹۸ دقیق‌ترین نحوه استفاده از منابع نفتی را در بودجه داشتیمشبكه اطلاع رساني نفت و انرژي (شانا): سال ۹۸ دقیق‌ترین نحوه استفاده از منابع نفتی را در بودجه داشتیم
معاون اول رئیس‌جمهوری گفت: نحوه دریافت مالیات‌ها در سال ۹۸ و کاهش سطح اتکا به درآمدهای نفتی نقش مهمی در اقتصاد داشت، اما سال ۹۸، دقیق‌ترین نحوه استفاده از منابع نفتی را در تعیین بودجه داشتیم.

شبكه اطلاع رساني نفت و انرژي (شانا): افزایش قیمت نفت پیش از نشست فوق‌العاده اوپک پلاسشبكه اطلاع رساني نفت و انرژي (شانا): افزایش قیمت نفت پیش از نشست فوق‌العاده اوپک پلاس
قیمت شاخص نفت خام برنت در ساعت ۴ و ۴ دقیقه امروز (پنجشنبه، ۲۱ فروردین‌ماه) به ۳۳ دلار و ۶۵ سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا به ۲۶ دلار و ۱۷ سنت رسید.

شبكه اطلاع رساني نفت و انرژي (شانا): نشست فوق‌العاده اوپک‌پلاس ثمربخش خواهد بودشبكه اطلاع رساني نفت و انرژي (شانا): نشست فوق‌العاده اوپک‌پلاس ثمربخش خواهد بود
رئیس دوره‌ای اوپک و وزیر انرژی و معادن الجزایر اعلام کرد که نشست فوق‌العاده اوپک‌پلاس از طریق وبینار ثمربخش خواهد بود.

1234567>>>
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 2731